לוטוס פרינט | דפוס דיגיטלי

יש משהו מושלם בעולם: דפוס דיגיטלי

קראו, מדוע אין סיבה שלא לבחור בדפוס דיגיטלי על מנת ליהנות ממוצרי דפוס איכותיים

 

דפוס דיגיטלי הוא שיטה מודרנית של ייצור תוכן מודפס באמצעות מקבצים אלקטרוניים. הוא כולל הדפסה ישירה של תוכן ממוחשב על החומר המבוקש. הדפסה דיגיטלית היא אלטרנטיבה לשיטות מסורתיות. היא מבטלת רבים מהצעדים המכניים הדרושים להדפסה קונבנציונלית, כגון אישורי צבע ויצירת לוחות.

 

בניגוד להדפסה קונבנציונלית, אין שלבי הדפסה מוקדמת בין קובצי המסמכים הדיגיטליים לבין המוצר הסופי. כמו כן, גם לא נדרש ציוד עיצוב כגון כימיקלים או לוחות.

 ההדפסים הדיגיטליים מיוצרים באופן מושלם ובמדויק.

 

דפוס דיגיטלי מספק יותר אפשרויות, תכונות וגמישות משיטות ישנות יותר כגון דפוס אופסט. הוא מציע איכות מרשימה ועקביות על פני שאר האפשרויות. הצבעים מופיעים בצורה מושלמת ואין בעיות בדיוק. עם הדפסה דיגיטלית, האיכות של המוצר האחרון זהה לאיכותו של המוצר הראשון.

 

תהליך ההדפסה עצמו כולל שלבים בודדים. כתוצאה מכך, המוצר הסופי יכול להיות מוכן מהר יותר. כמו כן, העלות של הדפוס הדיגיטלי אפקטיבית במיוחד, משום שאין צורך בלוחות הדפסה. כך נדרשת פחות השקעה על מנת לבצע עבודה אחת.השיטה הדיגיטלית היא השיטה האידיאלית לייצור של כמויות קטנות עד בינוניות, בעיקר בהשוואה לשיטות דפוס מסורתיות. הדפוס הדיגיטלי מספק את הפתרון הזול ביותר, למקרים בהם נדרשת התאמה אישית של תוכן שיווק, דיוור ישיר, מוצרי דפוס, כרטיסי ביקור ועוד. מכאן, אין סיבה שלא לבחור בדפוס דיגיטלי עבור כמויות משתנות של מוצרי דפוס, על מנת ליהנות ממוצרי דפוס איכותיים.

 

https://www.facebook.com/LotusPrintLP/?fref=ts

053-9369336